Marn Janez

777635

MARN JANEZ (1900-tal): Komposition, signerad Marm J, tenn, 55x150 cm

Rum 9

Marn Janez

Budhistorik (2 bud)

5951607
5948529

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.