Marn Janez

Föregående | Översikt | Nästa

777635

MARN JANEZ (1900-tal): Komposition, signerad Marm J, tenn, 55x150 cm

Rum 9

777635 - Marn Janez
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Marn Janez

Budhistorik (2 bud)

5951607
2020-05-28 21:24:41
5948529
2020-05-27 20:01:06

14 timmar 55 minuter kvar
Avslutas 2020-05-29
12:33   (13:33 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.