Fernand Léger litografi

777592

FERNAND LÉGER (1881-1955) efter förlaga 1924, komposition, signerad i trycket F.L.24, färglitografi, 43x24 cm

LITTERATUR: Saphire E4

Fack 16

Fernand Léger litografi

Budhistorik (23 bud)
5953265
3 600
5953272
3 400
5953265
3 200
5951802
5951792
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.