Fernand Léger litografi

777587

FERNAND LÉGER, efter (1881-1955): Komposition, signerad i trycket FL, färglitografi, 25x28 cm

Fack 16

Fernand Léger litografi

Budhistorik (10 bud)
5953445
900
5952890
850
5952890
700
5953443
650
5952890
550

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.