Fernand Léger litografi

Föregående | Översikt | Nästa

777585

FERNAND LÉGER, efter (1881-1955): Komposition, signerad i trycket F.L, färglitografi, 32x41 cm

Fack 13

777585 - Fernand Léger litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fernand Léger litografi

Budhistorik (11 bud)
5946443
5948142
5946443
700
5948140
650
5946443
600

18 timmar 4 minuter kvar
Avslutas 2020-05-29
15:18   (16:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.