Fernand Léger litografi

Föregående | Översikt | Nästa

777580

FERNAND LÉGER, efter (1881-1955): Komposition, signerad i trycket F.L 52, färglitografi, 33x25 cm

Fack 16

777580 - Fernand Léger litografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fernand Léger litografi

Budhistorik (18 bud)
5949614
5949526
5948549
5949525
5948549
950

20 timmar 10 minuter kvar
Avslutas 2020-05-29
16:09   (17:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.