Fernand Léger litografier

777545

FERNAND LÉGER (1881-1955): (2), efter, Kompositioner, en signerad i trycket F.L.50, färglitografier, 32x22 resp 31x25 cm

Fack 19

Fernand Léger litografier

Budhistorik (12 bud)
5948590
5952749
1 400
5948590
1 300
5952748
5948590

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.