Fernand Léger litografi

777517

FERNAND LÈGER (1881-1955): "Femme et enfants a´l´accordeon", signerad i trycket, 50.51, utgiven av La Guilde Internationale de la Gravure, Genève-Paris 1954-55, färglitografi, ca 45x33 cm

Fack 16

Fernand Léger litografi

Budhistorik (20 bud)
5953813
2 600
5953819
2 400
5953813
5953815
5953813

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.