Stolar 1-par blandstil

Föregående | Översikt | Nästa

777515

STOLAR, 2 st, blandstil, 1800-talets slut, mahogny, ryggbricka med intarsiadekor, fast stoppad rygg och sits, senare omklädd, sits med randig möbelklädsel och dekorspik, klädsel med tryck på båda ryggbrickor, varav en med motiv av Audrey Hepburn samt en med motiv av Bob Marley, sitthöjd ca 42, rygghöjd ca 107, bredd 80 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage på stomme, senare omklädda

Möbler, Stolar

777515 - Stolar 1-par blandstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stolar 1-par blandstil

Budhistorik (1 bud)

5937632
2020-05-24 11:21:04

4 dagar kvar
Avslutas 2020-05-29
18:00   (19:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.