Bengt Lindström litografi

777466

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, färglitografi, 69x50 cm

Fack 15

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (3 bud)

5953845
5953841
5936600

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.