Ragnar Godin oljemålning

777456

RAGNAR GODIN (1911-1990): Komposition, signerad och daterad Godin -69, olja på pannå, 54x68 cm

Fack 51

Ragnar Godin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5953621
450
5951389
5939180
5937428

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.