Ragnar Godin oljemålning

777443

RAGNAR GODIN (1911-1990): Komposition, signerad och daterad Godin -65, olja på pannå, ca 50x70 cm

Fack 48

Ragnar Godin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5952894
450
5939745
5951390
5939745
5938374

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.