Bram Bogart

777438

BRAM BOGART (Holland/Belgien, 1921-2012): Komposition, signerad Bogart, numrerad 3/99, färglitografi, ca 50x66 cm

Fack 9

Bram Bogart

Budhistorik (33 bud)
5952987
2 800
5952973
2 600
5952973
2 400
5952979
5952973

Slutpris SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.