Bram Bogart

Föregående | Översikt | Nästa

777438

BRAM BOGART (Holland/Belgien, 1921-2012): Komposition, signerad Bogart, numrerad 3/99, färglitografi, ca 50x66 cm

777438 - Bram Bogart
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bram Bogart

Budhistorik (9 bud)
5940960
650
5940897
600
5940876
550
5940859
500
5940414
450

4 dagar kvar
Avslutas 2020-05-29
13:03   (14:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.