Ferdnand Léger

777433

FERNAND LÉGER, efter, "Racine Grise", signerad i trycket Legér -45, otydligt signerad, offsettryck, numrerad, publicerad av Guy Spitzer, Paris, ca 50x63 cm,

Fläck, gulnad

Fack 21

Ferdnand Léger

Budhistorik (8 bud)
5943834
3 400
5944328
3 200
5943834
5943833
2 800
5943832
1 300

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.