Ferdnand Léger

Föregående | Översikt | Nästa

777433

FERNAND LÉGER, efter, "Racine Grise", signerad i trycket Legér -45, otydligt signerad, offsettryck, numrerad, publicerad av Guy Spitzer, Paris, ca 50x63 cm,

Fläck, gulnad

Fack 21

777433 - Ferdnand Léger
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Ferdnand Léger

Budhistorik (8 bud)
5943834
3 400
5944328
3 200
5943834
5943833
2 800
5943832
1 300

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
14:21   (15:21 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.