Åke Westin oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

777432

ÅKE WESTIN (1939): Par vid cafebord, signerad samt daterad 95, ola på pannå, ca 69x49 cm

Fack 26

777432 - Åke Westin oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Åke Westin oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5949036
5948646
5940555
750
5937619
700
5937057
500

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
18:33   (19:33 )
AKTUELLT BUD SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.