Vägglampor NK

777401

VÄGGLAMPOR, 1900-talets mitt, mässing, monterade på vitmålad träsocker, för en ljuskälla, modell nr. 32575, märkta NK, bredd 21 cm

En lampa med utbytt sladd, bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor, Design

Hylla 5

Vägglampor NK

Budhistorik (10 bud)
5950762
750
5950366
700
5950105
650
5950365
650
5950105
600

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.