Nils G Stenqvist

777399

NILS G. STENQVIST (1934-2005): Mikrokosmos III, signerad N G S, smat daterad 1986, olja på duk, ca 49x49 cm

Fack 6

Nils G Stenqvist

Budhistorik (24 bud)
5953041
5953061
1 900
5953041
1 800
5953059
1 700
5953041
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.