Bordslampor 2 st Pukeberg

777398

BORDSLAMPOR, 2 st, från Pukeberg, stomme i pressat glas, 1960/70-tal, två storlekar, höjd ca 38-35 cm

Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampor 2 st Pukeberg

Budhistorik (5 bud)
5948316
850
5938656
5938653
650
5938652
500
5937772

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.