Byrå Louis XV stil

777369

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets hälft, Louis XV stil rokoko stil, intariadekor, bl.a vanöt, rot, 3 lådor, höjd 85, 77x37 cm

Nyckel saknas, skivan lagad, smärre fanerskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå Louis XV stil

Budhistorik (16 bud)
5951096
5949171
5949170
950
5949169
900
5949168
850

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.