Spegel empire

777340

SPEGEL, empire, 1800-tal, bronserad och förgylld, pastellagedekor, höjd ca 87x45 cm

Delvis bättrad, smärre skador

Speglar

Rum 4

Spegel empire

Budhistorik (12 bud)
5949955
1 900
5947379
1 800
5947379
5947840
5947379

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.