Spegel karl Johan

777337

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, bronserad och förgylld, dekor i pastellage, höjd ca 93x49 cm

Delvis bättrad, smärre skador

Speglar

Rum 18

Spegel  karl Johan

Budhistorik (8 bud)
5950360
5947172
5947171
750
5947168
700
5942977
650

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.