Josef Svanlund oljemålning

777325

JOSEF SVANLUND (1887-1927): Fontän vid Tempio di Esculapio, signerad och daterad Josef Svanlund - 17, olja på duk, ca 74x47 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Josef Svanlund oljemålning

Budhistorik (9 bud)
5951562
1 700
5951551
1 600
5945490
5951550
5945490
1 400

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.