Oidentifierad konstnär oljemålning

777324

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) "Rättvikskulla", olja på duk, ca 54x45 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (34 bud)
5951073
7 400
5951071
7 200
5951068
7 000
5951070
6 800
5951068
6 600

Slutpris SEK:
7 400
726 EUR, 807 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.