Arne Olsson oljemålningar 2 st

777314

ARNE OLSSON (1918-2003): (2), kompositioner, monogramsignerad AO, olja på pannå, 16x21 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (33 bud)
5953738
5953740
3 800
5953738
3 600
5953737
3 400
5953633
3 200

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.