Arne Olsson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

777307

ARNE OLSSON (1918-2003): "Heden", monogramsignerad AO, olja på duk, 38x46 cm

Fack 19

777307 - Arne Olsson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Arne Olsson oljemålning

Budhistorik (16 bud)
5949204
5946509
950
5949202
950
5946509
900
5949200
850

1 dag kvar
Avslutas 2020-05-29
17:09   (18:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.