Leonard Wiedh oljemålning

777276

LEONARD WIEDH (1866-1938) Vinterlandskap i solnedgång, signerad samt daterad 1903, olja på duk, 71x126 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Leonard Wiedh oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5943507
140
5941133
50
5941132
30

Slutpris EUR:
140
1 362 SEK, 159 USD
Utropspris EUR: