Urho Lauanne oljemålning

777275

URHO LAUANNE (1892-1975): Stilleben, signerad samt daterad 1925, olja på duk, 51x45 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Urho Lauanne oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5953728
130
5943528
120
5941277
110
5940306
30

Slutpris EUR:
130
1 324 SEK, 144 USD
Utropspris EUR:
200