Eric Vasström oljemålning

777274

ERIC VASSTRÖM (1887-1958): skärgårdsmotiv, signerad samt daterad 1929, olja på duk, 46x38 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Eric Vasström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5950805
55
5950589
50
5945207
30

Slutpris EUR:
55
535 SEK, 63 USD
Utropspris EUR:
150