Vaser

Föregående | Översikt | Nästa

777259

VASER, 5 st, klarglas, bl.a Orrefors, 19/2000-tal, höhd 17-40 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 11

777259 - Vaser
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Vaser

Budhistorik (7 bud)
5947999
550
5947516
500
5947987
500
5947516
450
5946736

8 timmar 25 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
14:48   (15:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.