Skåp- och hyllsystem

Föregående | Översikt | Nästa

777234

SKÅP / HYLLSYSTEM, 6 delar, 1900-tal, tvådelat, lackad valnötsfanér, med barskåp med vintrindel, tre underdelar med höjd 72, 90x45 cm, tre ovandelar med höjd 109, 90x32 cm, totalhöjd ca 181 cm

Bruks- och åldersrealterat slitge, repor, märken och slag, ställvis solblekt, 4 nycklar med följer och kan hämtas vid utlämningen

Möbler, Hyllor

777234 - Skåp- och hyllsystem
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Skåp- och hyllsystem

Budhistorik (1 bud)

5949318
2020-05-27 23:27:46

12 timmar 38 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
19:14   (20:14 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.