Nils Kölare, färglitografi

777232

NILS KÖLARE (1930-2007), färglitografi, titel "Kameiros" från seriegrafin "Palladio-Svit", signerad samt märkt E.A. (Épreuve d'artiste), konstnärens egen upplaga att behålla eller sälja, bildstorlek ca 28,5x20,5 cm

Ej examinerad ur ram

Nils Kölare, färglitografi

Budhistorik (10 bud)
5951277
5951276
950
5951275
900
5950908
850
5950675

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.