Bruno Mathsson, pall, 1 par

Föregående | Översikt | Nästa

777230

BRUNO MATHSSON, pall, 2 st, Dux, 1900-talets andra häflt, stomme i bok, klädsel i brunt skinn, fast stoppad sits, bränmärkt, höjd ca 39, 67x63 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 9

777230 - Bruno Mathsson, pall, 1 par
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bruno Mathsson, pall, 1 par

Budhistorik (3 bud)

5941737
5939916
5935296

3 dagar kvar
Avslutas 2020-05-28
17:54   (18:54 )
AKTUELLT BUD SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.