Christina Knall färglitografi

Föregående | Översikt | Nästa

777225

CHRISTINA KNALL (född 1947): komposition, och Stadshuset, signerad Christina Knall, numrerad 24/100, färglitografi, bildmått ca 60x46 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 43

777225 - Christina Knall färglitografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Christina Knall färglitografi

Budhistorik (2 bud)

5942084
2020-05-25 16:09:46
5934076
2020-05-23 12:10:17

3 dagar kvar
Avslutas 2020-05-28
21:26   (22:26 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.