Kandidaten fåtöljer 1 par

777224

IB KOFOD LARSEN, "Kandidaten", fåtöljer, 1 par, OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt- och ryggplymå klädd i blommig textil, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, omklädda, tyg med fläckar samt ställvis blekt, smärre repor och märken

Möbler, Fåtöljer

Kandidaten fåtöljer 1 par

Budhistorik (32 bud)
5951274
20 000
5951294
19 500
5951274
18 500
5951291
18 000
5951274
17 500

Slutpris SEK:
20 000
1 963 EUR, 2 180 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.