Byrå

Föregående | Översikt | Nästa

777220

BYRÅ, 1900-talets första hälft, bemålad i vitt, tre lådor, höjd ca 83, 88x47 cm

Senare bemålad, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

777220 - Byrå
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Byrå

Budhistorik (2 bud)

5937794
2020-05-24 11:37:56
5935761
2020-05-23 20:30:52

3 dagar kvar
Avslutas 2020-05-28
15:51   (16:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.