Stormlyktor

777212

STORMLYKTOR, 2+1, 1900-tal, klarglas, höjd 52-54 cm

Nagg

Glas, Övrigt glas

Rum 7

Stormlyktor

Budhistorik (4 bud)

5949329
450
5950732
5949329
5936830

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.