Tomaz Holuj oljemålning

777199

TOMASZ HOLUJ (född 1947): "Ilusion", olja på duk, signerad, ca 130x200 cm

Lagning

Rum 17

Tomaz Holuj oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5951375
1 900
5951371
1 600
5950864
550
5936174
500

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.