Salongsbord rokokostil

777195

SALONGSBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, skiva med intarsia, höjd ca 68, 78x55 cm

Fanerskador, ytskador, repor och märken

Möbler, Övriga möbler

Salongsbord rokokostil

Budhistorik (2 bud)

5947547
5946474

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.