Gunilla Allard Sahara soffa

Föregående | Översikt | Nästa

777194

GUNILLA ALLARD, soffa, "Sahara", armlän i valnöt, stomme i förkromad stål, vit skinnklädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, smärre repor samt fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 1

777194 - Gunilla Allard Sahara soffa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Gunilla Allard Sahara soffa

Budhistorik

3 dagar kvar
Avslutas 2020-05-28
11:18   (12:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.