Barbro Andersson monotyper

777192

ANDERSSON, Barbro (född 1948): (2) "Orkidé Japan", signerad och daterad Barbro Andersson 1998, monotyper, 60x55 cm

En veckad och med fuktskada

Fack 36

Barbro Andersson monotyper

Budhistorik (1 bud)

5950505
2020-05-28 14:14:58

2020-05-28 kl 15:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.