Lilian Anshelm färglitografi

777189

LILIAN ANSHELM (1912-2007): Stilleben med violer och bok, signerad samt numrerad 40/380, färglitografi, ca 41x32 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 18

Lilian Anshelm färglitografi

Budhistorik

2020-05-28 kl 16:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.