Lena Linderholm färglitografi

Föregående | Översikt | Nästa

777187

LENA LINDERHOLM, blomsterstilleben, färglitografi, signerad och numrerad 27/170, bladtsorlek ca 73 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Konst, Nutida

Geijersgatan 14, Göteborg

777187 - Lena Linderholm färglitografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lena Linderholm färglitografi

Budhistorik (10 bud)
5951373
750
5943339
700
5939895
650
5939891
600
5939890
550

Avslutas 2020-05-28
21:38   (22:38 )
AKTUELLT BUD SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.