Gustaf Persson oljemålning

777180

GUSTAF PERSSON, Motiv från Danvikstull, signerad samt signerad 47, olja på pannå, ca 39x45 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Fack 3

Gustaf Persson oljemålning

Budhistorik

2020-05-28 kl 16:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.