Barbara Nicolai fotoprint

777178

BARBARA NICOLAI (samtida, Tyskland), fotoprint, signerad och numrerad 8/25, bladmått 43 x 54 cm

Fotografi

Fack 16

Barbara Nicolai fotoprint

Budhistorik (2 bud)

5942043
5939268

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.