Takarmatur 1 par Kartell

777177

FERRUCCIO LAVIANI, 1 par, "FL/Y", takarmatur, för Kartell, Italien, röd transparent metakrylat, etikettmärkning, höjd ca 33, diameter 52 cm

Bruksslitage, repor, klippta sladdar kan förekomma, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
En extra lampskärm medföljer

Belysning, Taklampor

Hylla 3

Takarmatur 1 par Kartell

Budhistorik (2 bud)

5948492
700
5946764

Slutpris SEK:
700
69 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.