Spegel

777175

SPEGEL, gustaviansk, hallstämplad Söderhamn, krönet med dekor av palmblad, senare bronsering, höjd ca 88, krönets bredd 47 cm

Krönets dekoration saknas, bortfall av lister och dekor, krönet sitter löst, bortafll av kredering, slitage

Speglar

Hylla 2

Spegel

Budhistorik (5 bud)
5943438
5943436
5943433
500
5943432
5935580

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.