Johan jacob Bennetter oljemålning

777172

JOHAN JACOB BENNETTER (Norge, 1822-1904): Hamnvy med segelskuta, signerad, olja på pannå, ca 14x20 cm

Krakelyrer, pannå med spricka

Konst, Äldre måleri

Monter 10

Budhistorik (3 bud)

5950823
650
5934386
5933462

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.