Salongsgrupp Karl Johan-stil

Föregående | Översikt | Nästa

777169

SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanérad i mahogny, träskuren dekor, bestående av matbord, 2 karmstolar, 2 stolar, sitthöjd ca 47, bordets mått höjd ca 72, diameter 120 cm

Bruksslitage, ytskador, repor, klädsel med skador och fläckar, en karmstol med skada/limmad

Möbler, Soffgrupper

Rum 6

777169 - Salongsgrupp Karl Johan-stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Salongsgrupp Karl Johan-stil

Budhistorik (2 bud)

5934663
2020-05-23 15:24:19
5934508
2020-05-23 14:31:26

12 timmar 12 minuter kvar
Avslutas 2020-05-28
19:42   (20:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.