Matgrupp

777166

MATGRUPP, (7) engelsk stil, 1900-talets slut, bord samt 6 stolar, fanér i idegran, stolarna med dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 46, bordets höjd 73 samt längd 161, illäggskiva bredd 55 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 6

Matgrupp

Budhistorik (1 bud)

5949316
2020-05-27 23:25:22

2020-05-28 kl 21:52
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.