Matbord

777165

MATBORD, oval skiva i björk, höjd ca 72, 280x120 cm

Bruksslitage, repor märken

Möbler, Matbord

Rum 14

Matbord

Budhistorik (1 bud)

5951495
2020-05-28 20:47:18

2020-05-28 kl 20:52
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.