OLAVI LAINE OLJA PÅ DUK

777164

OLAVI LAINE,(1922-1983): skärgårdsmotiv, olja på duk, signerad, mått ca 70x65 cm

Fack 43

OLAVI LAINE OLJA PÅ DUK

Budhistorik (7 bud)
5950074
600
5948660
550
5948447
500
5948230
450
5948446

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.